A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

Fotostudija

Siekdami tobulybės vykdome individualius meninius bei techninius iššūkius, kurių dėka gauname fotografiją daugiau panašią į tapybos kūrinį.

Kūryba

mes mastome

Vaikai - tai unikalios, mažos asmenybės, kurios reikalauja itin daug dėmesio ir atsidavimo. Mūsų sėkmę nulėmė tai, kad dirbdami su vaikais jau daugiau kaip 10 metų, puikiai valdome jų emocijas, nuotaikas. Profesionaliai užfiksuojam mažos asmenybės charakterį, išskirtinį jo grožį bei žavesį.

Kūryba

kuriame

Mus vertina ne tik kraštiečiai, bet ir užsieniečiai. Darbas buvo pripažintas vienu iš geriausių "Children's Portrait Photography 2008" photo net pasaulyje,  nes nebijome iššūkių ir atsižvelgdami į šios dienos poreikius,madą, ieškome ir kuriame, nuo idėjos iki produkto, nuo originalaus stiliaus iki kokybiško gaminio.

Kūryba

gaminame

Esame nepakartojami tuo, kad tik mūsų pastangų dėka gauname unikalius aukštos kokybės produktus, kurių nerasite kitur. Tai yra mažylio knygutės odiniu, žakardiniu ar asmeniniu viršeliu, medžiografija, 3D spauda. Taip pat įvairias fotoknygas, nuotraukas ant drobės, didelio formato fotospauda.

be atminties nėra ateities

Kodėl mažai kam pavyksta gerai nufotografuoti vaikus?

Ši sritis yra unikali. Nepakanka turėti 10 -ties metų fotografo patirtį, reikia gerai išmanyti vaiko psichologiją ir turėti idealias sąlygas mažylio fotosesijai įgyvendinti, kad atsiskleistų jo asmenybė, nepriklausomai nuo jo amžiaus ar nuotaikos.

Mes labai labai pasistengėme, kad Jūs turėtumėte patį kokybiškiausią, meniškiausią, ilgai neblunkantį atsiminimą apie savo artimuosius, nes be prisiminimų nėra ateities.

GRAŽIAUSIA PASAULYJE YRA TAI, KĄ MYLIME.